Advalvas zoekt VU-studenten om bij te dragen aan de onafhankelijke journalistiek over de VU. Lijkt het je leuk om te schrijven voor een journalistiek magazine en website en te leren hoe een redactie werkt? Advalvas brengt nieuws, opinie en achtergronden om alle studenten en medewerkers die hier rondlopen te informeren en om discussies te starten.

Advalvas is op zoek naar studenten met een vlotte pen, journalistieke belangstelling en bereidheid om bij te leren. Zij bieden laagdrempelige, persoonlijke en professionele begeleiding en een podium voor je ideeën. Als het student-reporterschap jou én hen bevalt, krijg je een vergoeding voor je stukken.

De taken van een student-reporter zijn o.a. het schrijven van reportages/sfeerverslagen over dingen die op de VU gebeuren, maar interviews, achtergrondverhalen of nieuwsartikelen mogen ook.

Interesse? Mail je motivatie en ervaring of jouw vragen naar marieke.kolkman@vu.nl. Of ga langs in Bellevue.

Advertisements